Minika Cocuk HD

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.2 MB
  • Version 1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
Minika Cocuk HD çocuk uygulaması IOS mobil cihazlarınızda ücret ödemeden yerini alıyor.

Minika Cocuk HD mobil uygulaması çocuklarınızın eğlencesini mobil cihazlarınıza taşıyor. IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz Minika Cocuk HD mobil uygulaması çocukların beğenileri, eğitimci ve pedagogların onayları doğrultusunda seçilen çizgi dizi ve programlarla eğlence hız kesmeden devam ettiriyor. 

Çocukların eğlenerek izledikleri  tüm çizgi filmler artık iPad ve IOS mobil cihazlarınızda yerini alıyor. Çocuklarınız sevdikleri çizgi filmi seyretmek için televizyonda yayın saatini beklemeden mobil cihazınızdan nerede olursa olsun seyredebilirler. Minik bebekleriniz çizgi filmler ile eğlencelerini devam ettirirken aynı zaman da da kişisel eğitimlerine devam ediyor. Çizgi filmler çocuklarınızı eğlendirirken eğiten en temel etkenlerdir. Bu sebeple sizde çocuklarınızı bu konuda kısıtlamak yerine eğlencelerine ortak olabilirsiniz. 

Akıllı mobil cihazlarınız gelişim göstermesi ile çocuklarınızın dünyasını onlara sunuyor. Sizde onları bu dünyadan uzaklaştırmayın. Pedagoglar tarafından özel olarak hazırlanan çizgi diziler mobil Minika Cocuk HD uygulaması ile elinizin altına geliyor. 

Daha Fazla Göster
Minika Cocuk HD indir